Proaktywność:
najpopularniejsze narzędzie
na naszych budowach

Nasz proaktywny zespół działa z wyprzedzeniem. Dzięki temu Inwestor zyskuje pewność, że wszystko potoczy się dokładnie tak, jak trzeba. Rygorystycznie przestrzegamy procedur, dobieramy najbardziej trwałe materiały, dbamy o porządek na budowie.

Po zakończeniu budowy nasi serwisanci co miesiąc wizytują przestrzenie wspólne, usuwając usterki, zanim zostaną zgłoszone, a w mieszkaniach nadzorują wszystkie naprawy. Na życzenie dewelopera pracują w kombinezonach z jego znakiem firmowym, co buduje pozytywny wizerunek naszego Klienta wśród mieszkańców.

Każdy szczegół
konstrukcji jest dla nas
szczególnie ważny

Wiemy, że nawet jedna, mała śrubka może decydować o losie całej konstrukcji, więc wiele uwagi poświęcamy detalom. Pomogło nam to przy budowie warszawskiego osiedla Awangarda na terenie objętym nadzorem konserwatora zabytków. Natomiast przy rewitalizacji zabytkowych budynków na osiedlu Dekada nie zapomnieliśmy również o drzewach, które podczas wykonywania prac otrzymały fachową opiekę dendrologa. Szczegół? Tak, ale dla nas szczegóły są istotne.

Osiedle dekada
opieka dendrologa nad drzewami

opieka dendrologa
nad drzewami

prace na zamieszkałym osiedlu

prace na
zamieszkałym osiedlu

rewitalizacja 80-letnich budynków

rewitalizacja
80-letnich budynków

Osiedle Awangarda
elewacje nawiązujące do zabytków w okolicy

elewacje nawiązujące
do zabytków w okolicy

nowoczesny design

nowoczesny
design

nadzór konserwatora zabytków

nadzór konserwatora
zabytków

Zaplanujemy wszystko tak,
że sukces murowany

Dobra organizacja na budowie, a więc także terminowość wykonania, zależy od właściwego zaplanowania prac. Przywiązujemy zatem do planowania olbrzymią wagę. Nie idziemy na kompromis w kwestii jakości materiałów i sprawności robót. Dbamy o codzienny porządek, a każdy pracownik dokładnie zna swoje zadania. Te zasady umożliwiają nam wykonanie tak trudnych logistycznie projektów jak biurowiec Vector+ wzniesiony na małej działce, bez miejsca na plac budowy, podczas trwania 3 różnych inwestycji publicznych w okolicy.

prace przy braku miejsca na plac budowy

prace przy braku
miejsca na plac budowy

sąsiedztwo 3 wielkich inwestycji publicznych

sąsiedztwo 3 wielkich
inwestycji publicznych

specjalnie zbudowana rampa

specjalnie
zbudowana rampa

Najważniejsze wydarzenia
w historii MALBUD1

2004

Pierwsza realizacja w historii firmy: wykonawstwo elewacji zewnętrznych, posadzek i izolacji na Os. Opaczewska w Warszawie.

2007

Kilkadziesiąt zrealizowanych projektów na koncie. Przychody firmy pierwszy raz przekraczają 11 mln złotych.

2011

Apartamenty Płomyka - pierwsza realizacja MALBUD1 jako generalnego wykonawcy.

2016

Spółka odnotowuje pięciokrotny wzrost przychodów w ciągu sześciu ostatnich lat.

Początek kompleksowej realizacji osiedli Dekada, Stella i Awangarda.

2019

Zrealizowanie nowoczesnego biurowca Vector+.

2020

Spółka znalazła się na 74. miejscu rankingu 100 największych Generalnych Wykonawców w Polsce publikowanych przez czasopismo BULDIER

2023

Rozpoczęcie realizacji ekologicznego osiedla domów Gaia Park w Konstancinie-Jeziornie oraz wejście w sektor energetyczny.

Informacja dot. przychodów spółki MALBUD1 z ostatnich 6 latZrealizowaliśmy 34 kontrakty, na co składa się 27 inwestycji mieszkaniowych oraz 7 komercyjnych.
Przekłada się to na 378 828 m2 powierzchni całkowitej.