Dołącz do naszego wyjątkowego zespołu!

Jesteś proaktywny w działaniu? Myślisz o karierze w branży budowlanej? Chciałbyś pracować w wyjątkowej firmie, która stawia na ludzi takich jak Ty? Sprawdź, kogo poszukujemy i prześlij nam swoje cv!

Aktualnie poszukujemy

Kosztorysant

Więcej
Opis stanowiska:

Miejsce pracy: Warszawa
• analizowanie i interpretacja dokumentacji projektowej
• sporządzanie przedmiarowania robót na podstawie otrzymanej dokumentacji
• przygotowywanie kosztorysów ofertowych na bazie dokumentacji przetargowej
• optymalizacja kosztowa rozwiązań projektowych
• poszukiwanie nowych podwykonawców oraz dostawców
• przygotowywanie zapytań ofertowych, zbieranie ofert od kontrahentów, negocjacje cen
• udział w tworzeniu budżetów realizacyjnych
• współpraca z pozostałymi działami w firmie

Oferujemy:
• pracę przy ciekawych projektach
• atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności
• stabilne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
• możliwość rozwoju zawodowego
• przyjazną atmosferę w pracy
• prywatną opiekę medyczną
• karty sportowe
• świeże owoce w biurze

Wymagania:

• wykształcenie średnie lub wyższe budowlane
• minimum 3 lata doświadczenia w zakresie przedmiarowania i kosztorysowania robót
• dobrej znajomości programów AutoCad lub ZWCAD, Excel, Norma Pro
• wiedza techniczna w zakresie robót budowlanych
• umiejętność czytania i analizowania dokumentacji i rysunków technicznych
• opracowywanie przedmiarów robót wg otrzymanych projektów
• samodzielność i dobra organizacji czasu pracy
• znajomość rynku materiałów budowlanych i dostawców

Inżynier Budowy

Więcej

Miejsce pracy: Warszawa, Łódź
• wsparcie Kierownika Budowy w działaniach logistycznych i organizacyjnych,
• kontrola poprawności wykonywania robót,
• planowanie i koordynacja robót realizowanych przez wykonawców,
• sporządzanie krótkoterminowych harmonogramów realizacji robót i dostaw materiałów,
• opracowanie dokumentacji powykonawczej.

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• przyjazną, pozytywną atmosferę pracy,
• możliwość stałego pogłębiania wiedzy,
• ciepłe posiłki na budowie,
• pakiet świadczeń pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta MultiSport).

Wymagania:

• wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe,
• doświadczenie zawodowe 2 – 3 lata,
• umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
• znajomość programów pakietu MS Office i AutoCad,
• wiedza z zakresu obmiarowania,
• znajomość procesu budowlanego,
• bardzo dobra organizacja pracy,
• znajomość przepisów BHP.

Zaaplikuj online

Podstawa prawna: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem Danych Osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwanego „RODO”).

*obowiązkowe